51

אודות

אודות
דיאטנית קלינית B.Sc  בוגרת החוג למדעי התזונה בפקולטה לחקלאות, האוניברסיטה העברית.
 
תואר ראשון B.Sc  ניהול מלונאות ותיירות, אוניברסיטת בן גוריון.

לימודי תואר שני MBA  אוניברסיטת תל אביב.

מדריכת אירובי  סטודיו B, הולמס פלייס.

קליניקה פרטית  תל אביב, כפר הנגיד או וידיאו.


מה הביאני עד הלום [או למה אני חושבת שתמיד יש מקום לאופטימיות]

הסיפור האישי הוא מה שהכי עושה לי את זה. עם הניסיון המקצועי וההתנסויות האישיות הבנתי עד כמה כל אחת היא אחרת וכי רק מהלך תזונתי שנגזר מתוך הדגשים האישיים שלה יכול באמת להתאים לה [בפרט לאורך זמן].

לקח לי זמן ולא מעט עבודה עצמית אבל מצאתי את הדרך היציבה והיעילה שלי, שמתאימה לי, שעובדת בשבילי. כנראה משום שכך, אני בתחושה חזקה שאני יכולה להבין אותך, שתמיד יש מה לעשות ושאני יכולה לעזור שם.

תמיד אהבתי לאכול, אוכל עניין אותי, המטבח סיקרן אותי, קיבלתי חינוך קולינארי מצוין.

מצד שני מאז שאני זוכרת את עצמי, תמיד היו לי עניינים עם דימוי הגוף והאכילה שלי ורצון אולטימטיבי "להיות רזה".

המפגש בין שני המקומות האלו הוליד המון קונפליקטים, חיפושי דרך, ניסיונות וכישלונות עד לקצה. מבאס להיות בקצה, מורכב וטעון ומבולבל. כמה רציתי להתקדם מהמקומות האלו, הקרוסלה התזונתית עשתה לי סחרחורת.

בשנות העשרים שלי התחלתי להדריך אירובי, מצאתי כיוון שנתן לי המון כוח, הצלחה ותחושת עוצמה [ופעילות גופנית שבכלל היתה מוטיבטור מאד משמעותי עבורי]. בה בעת קיבלתי גם מראות שהקיפו אותי, אתגרים מקצועיים, עומס חברתי, חוסר קבלה עצמית והמשך הקונפילקט הפנימי.

עם קריירה אירובית פעילה ומצלחת יחסית, בגיל 29 התחלתי את לימודי התזונה בפקולטה לחקלאות [אחרי תואר ראשון וקצת תואר שני], היה לי ברור שזה חייב להיות הכיוון שלי. הכי הכיוון שלי.

עשיתי סטאז' בבתי חולים אבל די מהר התחלתי עם מפגשים אישיים, ידעתי לאן אני מכוונת. סטודיו B בו עבדתי אפשר לי לפתוח את הקליניקה הראשונה שלי! קרוב לעשרים שנה שאני עובדת כדיאטנית ואני מתה על זה... יש לי את העבודה הכי מעניינת ומקרבת ומתגמלת בעולם!

גדלתי והתפתחתי עם הקליניקה ועם הלקוחות, אני אוהבת לדבר על תזונה אבל ברור שלא רק על זה מדברים. תהליך תזונתי הוא אישי, לפעמים לוקח זמן למצוא את הדרך פשוט כי כל אחת צריכה משהו אחר, כל אחת היא אחרת. אני מלווה, תומכת ומחזקת בתהליך וגם בינינו הדיבור נהיה אישי J

אני בת 49, חיה בכפר וגם בעיר, אמא לשני ילדים קטנים, להם שני אבאים ולי בן זוג אחד. עברתי טיפולי פוריות [ואני זוכרת בדיוק איך זה מרגיש], שתי לידות ושנים מאתגרות. אני אוכלת שתי ארוחות ליום כי גיליתי שככה טוב לי, צמחונית ומאד מחושבת תזונתית אבל למדתי גם לשחרר...
בסופו של יום אני מבסוטה בחלקי ואסירת תודה על השלווה שלמדתי ליצור. 

בתהליך איתי אני מתמקדת בלקוחה שמולי, מה יכול להיות נכון עבורה, מה הדרך שתתאים לסיפור האישי שלה. אני מלווה ונוכחת, זמינה ותקשורתית כי מאד אכפת לי מהאדם היושב מולי [הרבה יותר מכמה היא שוקלת] ואני יודעת שאפשר למצוא את הדרך שלה.

תאכלי מה שנכון לך...

 

 

 
הצטרף/י לרשימת דיוור
דוא''ל:*